Rama ironizon opozitën: Vizion program skuadër lidership për Shqipërinë

schedule12:52 - 1 Shkurt, 2018

schedule 12:52 - 1 Shkurt, 2018

Kryeministri Edi Rama sapo ka lënë sallën e kuvendit ka postuar në rrjetet sociale një video ku kryetari I Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe deputetët e tjerë të opozitës vazhdojnë të qëndrojnë përreth foltores.

Vizion, program, skuadër, lidership për Shqipërinë- shkruan Kryeministri duke ironizuar veprimet e opozitës në seancën e sotme parlamentare./abcnews.al