Rama, Basha dhe Papa, batutat në seancën e sotme

schedule17:40 - 16 Nëntor, 2017

schedule 17:40 - 16 Nëntor, 2017

Edi Rama dhe Lulzim Basha i përdoren thëniet e Papa Françeskut për leksione ndaj njëri – tjetrit. Në seancë pati sot edhe batuta mes dy liderëve të politikës, ku si fabul shërbejnë aleancat para e pas zgjedhore dhe marrëveshja e 18 majit./abcnews.al

https://youtu.be/HlneOSLw8LQ