Rama-Basha, debat për buxhetin në Parlament

schedule13:52 - 16 Nëntor, 2017

schedule 13:52 - 16 Nëntor, 2017

Kuvendi i Shqipërisë vijon prej disa orësh debatin për projketbuxhetin dhe paketën fiskale të vitit 2018. Kryeministri Rama tha se me këtë buxhet do të rritet ekonomia dhe investimet. Ndërsa sipas përfaqësuesve të opozitës, ai është buxhet i pastrimit të parave të krimit./abcnews.al

https://youtu.be/r3LwFC4Pvlo