Ra nga dritarja e banesës, ndërron jetë vogëlushi 1-vjeçar

schedule14:52 - 5 Korrik, 2022

schedule 14:52 - 5 Korrik, 2022

Një foshnjë ka vdekur pasi ka rënë nga dritarja e një blloku banesash në Leeds, Mbretërinë e Bashkuar.

Djali një vjeçar u dërgua në spital por ndërroi jetë pak kohë më vonë.

Policia tha se po kryhen hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave.

Një zëdhënës i policisë tha: “Incidenti po trajtohet si një ngjarje aksidentale dhe ne kërkojmë që njerëzit të marrin parasysh familjen dhe të respektojnë privatësinë e tyre në një kohë shumë të vështirë për ta.”/Abcnews.al/