Qëllohet me thikë një i ri në Korçë

schedule23:06 - 24 Qershor, 2019

schedule 23:06 - 24 Qershor, 2019

Një person është plagosur me thikë në qytetin e Korçës. Ngjarja dyshohet të ketë ndodhur pas një konflikti të çastit.

Mësohet se i plagosuri Armando Trimi është transportuar në spitalin e Korçes dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit të plagosjes./ABC News Albania 24/7