Puthje dhe përkëdhelje në jahtin luksoz, Rezarta ndan momentet intime me nipin e Enver Hoxhës (VIDEO)

schedule12:38 - 13 Korrik, 2020

schedule 12:38 - 13 Korrik, 2020

Prej disa javësh, këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet me pushime në jug të Shqipërisë.

Pak ditë më parë, ajo publikoi një foto, me të cilën zbuloi se përveç familjes e shoqëronte dhe mikesha e saj, Aulona Musta.

Ndërsa, së fundmi Rezarta ka postuar një video nga jahti luksoz, ku ka treguar disa momente intime pranë bashkëshortit, Ermal Hoxha, nipi i ish-diktatorit Enver Hoxha.

Ata shfaqen herë pas here duke u puthur dhe përkëdhelur me njëri-tjetrin. Gjithashtu vihet re pranë çiftit edhe vajza e tyre Hera./abcnews.al

View this post on Instagram

• Gjysma ime ❤️

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta) on