PSG-Zidane, nesër takimi për pozicionin e trajnerit

schedule17:25 - 7 Qershor, 2022

schedule 17:25 - 7 Qershor, 2022

Paris Saint-Germain është duke parë mundësinë më të mirë për të ulur në stol një trajner me përvojë të madhe, pasi Pochettino do të largohet sapo tekniku i ri të pozicionohet në krye të ekipit francez.

Objektivi kryesor i PSG-së është Zindedine Zidane. Takimi mes drejtuesve të ekipit frtances dhe ish-traknerit të “Los Blancos” është planifikuar për ditën e nesërme.

Sipas “Mundo Deportivo”, palët janë shumë afër marrëveshjes./h.ll/abcnews.al