Pse fotoja e re e Meghan Markle dhe Princit Harry po diskutohet kaq shumë?

schedule04:36 - 25 Nëntor, 2022

schedule 04:36 - 25 Nëntor, 2022

Meghan Markle dhe Princi Harry janë shfaqur në një foto të re dhe ka shkaktuar shumë reagime në rrjetet sociale. Fotoja tregon poeten amerikane Amanda Gorman teksa qëndron mes dyshes duke pozuar para kamerës.

Fotoja është bërë pasi poetja u shfaq në podkastin e Meghan dhe në mbishkrim, Amanda Gorman thotë: “Përtej e emocionuar që kam nderin të flas me Dukeshën në podcastin e saj, Archetypes, ku fola për fuqinë që posedojnë gratë si krijuese. Faleminderit shumë!”.

“Unë imagjinoj se Meghan Markle ishte mbi hënë për të pasur nderin të fliste me ju, ju jeni një poete e madhe,” vuri në dukje një fans.

“Dhe çfarë nderi është edhe për Dukeshën. Drita, arti dhe mençuria juaj janë një balsam për kaq shumë”, tha një tjetër, ndërsa një tjetër shtoi: “ Unë personalisht mendoj se dukesha është me fat”. “Foto e bukur! Dhe Meghan nuk plaket”, ka komentuar një tjetër fanse.

Poetja fituese e çmimeve ishte një mysafire surprizë në mbylljen e episodit të fundit të podcast-it Archetypes të Megan, i cili u publikua në Spotify të martën./abcnews.al