PS forcë e parë në Berat, Nasip Naço: Sot i ktheva borxhin Partisë Socialiste

schedule11:04 - 27 Prill, 2021

schedule 11:04 - 27 Prill, 2021

Pas triumfit socialist në qarkun e Beratit, kandidati për depuet Nasip Naço i cili u largua nga LSI drejt PS pak muaj para zgjedhjeve ka reaguar me anë të një statusi në rrjetet sociale.

Ai falenderon mbështetësit ndërsa shton se sot i ka kthyer borxhin Partisë Socialiste.

“Falenderoj të gjithë miqtë, mbështetësit dhe simpatizantët për fitoren spektakolare në Qarkun e Beratit. Sot i ktheva borxhin Partisë Socialiste”, shkruan ai./mv.abcnews.al