Princ William klasifikohet si mashkulli më tërheqës për vetëm një arsye

schedule20:17 - 29 Mars, 2021

schedule 20:17 - 29 Mars, 2021

Princi William është renditur si një nga djemtë më të kërkuar nga vajzat.

Revista ‘The Sun’ ka bërë se fundmi një raport ku ka renditur meshkujt më tërheqës qeros. Ata kanë kërkuar në ‘google’ faqe website dhe blogje ku ishin më të klikuar djemtë më seksi, mes tyre dhe Princ William. Ai është klikuar rreth 17.6 milionë në tabloid./abcnews.al