Postimi epik, Marco Materazzi i kthehet me stil Ibrës pas intervistës

schedule19:18 - 1 Dhjetor, 2021

schedule 19:18 - 1 Dhjetor, 2021

Zlatan Ibrahimovic u rikthye pas në kohë, por më pas mori një “goditje” nga Marco Materazzi në rrjetet sociale.

“Me të kisha një llogari të hapur prej vitesh. E qëllova në një derbi. U fut me këmbën lart, unë kërceva, e evitova dhe e godita me bërryl”, rrëfente Ibra për Corriere della Sera.

Materazzi normalisht nuk e ka pritur mirë dhe është hakmarrë, duke postuar një foto të Kupës së Botës dhe Champions League.

Mbrojtësi ka dalë kampion bote me Italinë në vitin 2006 dhe në vitin 2010 provoi me Interin të ngrinte trofeun më të rëndësishëm për klube. / abcnews.al