Po zbriste nga makina e parkuar por rrëzohet, ndërron jetë 60-vjeçari nga Dibra

schedule13:10 - 29 Qershor, 2022

schedule 13:10 - 29 Qershor, 2022

Një aksident tragjik i ka marrë jetën i mori jetën një 60-vjeçari në Dibër.

N. B., i cili teksa po zbriste nga makina e parkuar ku ishte pasagjer, u rrëzua aksidentalisht.

Sipas policisë 60-vjeçari mori dëmtime të rënda në kokë.

Ai u dërgua për ndihmë mjekësore në Spitalin e Traumës në Tiranë, por nuk mundi të mbijetonte dhe ndërroi jetë.

Me qëllim zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje, autoritetet thonë se vijojnë hetimet./abcnews.al/