Po përballet me tumorin pas 9 vitesh, i dashuri i del në mbështetje Adriana Matoshit: Nuk nevojiten fjalë

schedule19:37 - 29 Nëntor, 2021

schedule 19:37 - 29 Nëntor, 2021

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, njëherazi aktorja e njohur, Adriana Matoshi, gjatë ditës së sotme tregoi në rrjete sociale se i është rikthyer tumori në tru. Kjo ndodhi nëntë vite më parë kur ishte shtatzënë me fëmijën e katërt, por që fatkeqësisht iu rikthye sërish.

LEXO EDHE: Tregoi se i është rikthyer tumori, Dafina Zeqiri i dërgon mesazhin prekës Adriana Matoshit

Pas shumë reagimeve e mbështetjes së madhe që mori nga të gjithë, më i fundit që e ka përkrahur publikisht është i dashuri i saj, Keith Groeneveld.

Ky i fundit ka shpërndarë një video në InstaStory përkrah Adrianës dhe ka shkruar: “Nuk nevojiten fjalë”.

Ata po vazhdojnë të qëndrojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit, përkundër paragjykimeve që iu bënë si çift për shkak të diferencës në moshë. Adriana dhe Keith janë duke e shijuar lidhjen prej më shumë se një viti./abcnews.al