“Po më ikte inati me Donaldin”, Einxhel flet pasi vrau keq krahun

schedule14:17 - 28 Janar, 2022

schedule 14:17 - 28 Janar, 2022

Einxhel Shkira ka pësuar një incident mbrëmjen e djeshme, ku ka vrarë krahun. Sot ajo është dërguar në spital për të bërë të gjitha trajtimet dhe për t’u kthyer në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

LEXO EDHE: Momenti kur Einxhel thyen krahun në “Big Brother VIP”, dalin pamjet e rënda

Por mbrëmë, banorët të merakosur i kanë qëndruar pranë. Madje edhe Donaldi me të cilin së fundmi ka pasur mjaft debate të forta, është kujdesur për të.

LEXO EDHE: Theu krahun dhe e dërguan në spital, mësohet si është gjendja shëndetësore e Einxhel

Ndërkohë, Einxhel teksa po bisedonte me Arjolën dhe Egzonën tha se ishte mirë dhe madje “po i ikte inati me Donaldin”.

Pjesë nga biseda:

Arjola: Kemi qenë të lumtura o budallaqe. Kemi që dje që qeshim.

Einxhel: Isha shumë mirë sot.

Egzona: Dje e sot, dy ditë i kemi.

Einxhel: Shumë mirë, po më ikte edhe inati me Donaldin, po e kaloja me shaka.

Egzona: Dëgjoje çfarë fol.

Einxhel: Po ikte, se po kënaqesha. Thashë është shumë e bukur për të qenë e vërtetë./abcnews.al