Plagosje me armë zjarri në Elbasan

schedule19:43 - 23 Prill, 2018

schedule 19:43 - 23 Prill, 2018

Një person është plagosur me armë zjarri pasditen e kësaj të hëne në Elbasan.

Sipas policisë, Xh.R., 22 vjeç, është qëlluar në rrethana ende të paqarta.

Mësohet se 22-vjeçari është paraqitur vetë në spital rreth orës 18:50 . Ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin dhe kapjen autorëve./abcnews.al