Pikat e shitjes dhe oraret, njoftim i rëndësishëm për biletat e Tirana-Skënderbeu

schedule15:16 - 14 Shkurt, 2020

schedule 15:16 - 14 Shkurt, 2020

Tirana do të presë nesër Skënderbeun, një ndeshje që nis prej orës 17:00. Kjo përballje do të luhet në “Air Albania Stadium”, ku kushtet për tifozët janë më të mira, pavarësisht reshjeve të shiut që mund të përfshijnë kryeqytetin.

Biletat për këtë takim kanë dalë në shitje dhe do të shiten në katër pika, sikurse edhe online. Kompania Blinibileta ka dalë edhe me një njoftim mbi oraret e shitjes së biletave. /abcnews.al

https://www.instagram.com/p/B8jCVQLA0Qb/?igshid=e1tbhihti5d1