Përplasjet me trajnerin Daja, largohet transferimi i bujshëm i Partizanit?

schedule19:38 - 2 Korrik, 2021

schedule 19:38 - 2 Korrik, 2021

Ferhan Hasani e mbyll me Partizanin pa lënë asnjë gjurmë. Ky është lajmi i fundit që raportohet nga Newsport.al, ndërkohë që ende nuk ka një qëndrim nga klubi i kuq.

Sipas burimit të përmendur më lart, fantazisti ka kërkuar largimin nga Partizani dhe klubi kryeqytetas nuk është bërë pengesë.

E gjitha kjo thuhet se ka ndodhur për shkak të përplasjes që Hasani ka pasur me trajnerin Ilir Daja mbi pozicionin e tij në fushë. /abcnews.al