Përplasen rëndë automjetet në Tiranë, një i lënduar niset drejt spitalit

schedule23:07 - 23 Janar, 2022

schedule 23:07 - 23 Janar, 2022

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në “Don Bosko”, në Tiranë. Mësohet se dy automjete janë përplasur dhe për pasojë një person ka mbetur i lënduar.

Nga përplasja një nga automjetet është dëmtuar rëndë, ndërsa i lënduari është dërguar me ambulancë për të marrë ndihmë mjekësore.

Rrethanat e ngjarjes nuk dihen ende. /abcnews.al/