Përfshihet nga flakët trajleri në Vlorë

schedule09:50 - 14 Janar, 2021

schedule 09:50 - 14 Janar, 2021

Një makinë është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të enjte  në Vlorë.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në në fshatin Tragjas, ku është djegur pjesërisht traileri i markës “Man”,  në pronësi të shtetasit A. D., 34 vjeç

Fatmirësisht nga ngjarja nuk ka të lënduar vetëm dëme materiale.

“Më datë 14.01.2021, rreth orës 06:35, në fshatin Tragjas, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur pjesërisht traileri i markës “Man”,  në pronësi të shtetasit A. D., 34 vjeç, banues në Tragjas”, shkruhet në njoftimin e policisë./abcnews.al