Për ditë me shi, këto këpucë janë perfekte!

schedule22:35 - 7 Janar, 2021

schedule 22:35 - 7 Janar, 2021

Siç po e shikoni, moti është me shi dhe ajo që ju duhet janë një palë këpucë që t’ju mbajnë ngrohtë dhe këmbët mos t’ju lagen nga uji. Por ne e dimë që ju nuk mjaftoheni me kaq dhe doni të dukeni edhe bukur.

Për këtë arsye ne ju kemi sjellë disa ide me foto, të këpucëve që duhet të zgjidhni për t’i veshur gjatë këtij sezoni dimëror. Shikojni më poshtë dhe frymëzohuni./e.b-abcnews.al