Pasuesi i Egzon Belicës, Partizani tenton talentin e Bylisit

schedule20:41 - 12 Gusht, 2022

schedule 20:41 - 12 Gusht, 2022

Partizani mbylli pak ditë më parë bashkëpunimin me Egzon Belicën, i cili shpesh kishte mbajtur edhe shiritin e kapitenit.

Klubi nuk e kishte më në plane dhe palët ndërprenë kontratën. Tashmë “Demat e kuq” duan të afrojnë një tjetër qendërmbrojtës.

“Newsport” shkruan se Partizani po tenton të transferojë nga Partizani mbrojtësin Marcelino Preka. Shkodrani është pjesë e Bylisit dhe mban shiritin e kapitenit te Shqipëria U19. / abcnews.al