Pas suksesit me Elvana Gjatën, artisti shqiptar bashkon forcat me reperin e suksesshëm në Gjermani

schedule21:29 - 23 Mars, 2022

schedule 21:29 - 23 Mars, 2022

Bardhyl Idrizi po korr një sukses të jashtëzakonshëm në tregun muzikor. Ka pak kohë që është angazhuar në muzikë por ka arritur të bashkëpunojë me emra të suksesshëm të estradës shqiptare. Më i fundit ishte dueti i suksesshëm me Elvana Gjatën.

‘Tanimë, ai sapo ka publikuar këngën që ka paralajmëruar prej kohësh me Azet. Kënga mban titullin Hayat dhe sapo ka dalë në Youtube. Vija melodike dhe teksti i këngës janë punuar nga vetë Bardhi dhe Azet. Ku i fundit ka punuar dhe me disa artistë shqiptar.

/abcnews.al