Pas Donnarummës, PSG kërkon t’i rrëmbejë yllin e skuadrës Milanit

schedule14:06 - 21 Shtator, 2021

schedule 14:06 - 21 Shtator, 2021

Sipas raporteve nga portali spanjoll Fichajes.com, PSG dëshiron Theo Hernandez verën e ardhshme.

Klubi francez, gjithmonë është në kërkim të mbrojtësi në krahun e majtë, duke identifikuar lojtarin e Milanit si një nga qëllimet kryesore dhe tashmë kanë bërë një sondazh në merkaton e fundit.

23-vjecari është kthyer në një lojtar kryesor te Milani duke luajtur titullar në të gjitha ndeshjet. /abcnews.al/