Partnere modele dhe makina luksoze: Jeta përrallore e Steven Bergwjin

schedule18:06 - 5 Shkurt, 2020

schedule 18:06 - 5 Shkurt, 2020

Makina, partnere modele dhe jetë luksoze: Kjo është jeta e blerjes më të bujshme të Tottenham, Steven Bergwjin. Holandezi 22 vjeçar po e jeton ëndrrën e tij, luan në Premier League, shënoi gol në debutim kundër Manchester Cityt dhe shumë shpejt do të bëhet baba, pasi partnerja e tij, Chloe Jay, është prej disa muajsh shtatzënë.

Zgjedhja e tij e preferuar e makinave është Mercedes dhe Bergwjin është parë pas timonit të një “AMG GLE 63”, me vlerë rreth 120’000 sterlina.

Kohët e fundit, Bergwijn gjithashtu shtoi një “G-Wagon” në koleksionin e veturave të tij, që ka një çmim fillestar prej rreth 93’000 sterlinash./abcnews.al

 

Partnerja e Steven Bergwjin, Chloe Jay