Partizani mbyll bashkëpunimin edhe me një mbrojtës të huaj

schedule18:28 - 14 Janar, 2022

schedule 18:28 - 14 Janar, 2022

Filip Gligorov është lojtari i radhës që largohet nga Partizani. Mbrojtësi i krahut të djathtë ka prishur kontratën.

Futbollisti nga Maqedonia e Veriut luajti vetëm 7 ndeshje dhe ka parë të udhës të mendojë për një tjetër aventurë.

Te Partizani nga ana tjetër e kanë parë të arsyeshme këtë lëvizje, pasi për linjën e djathtë pritet të jetë pjesë e tyre edhe Andi Hadroj, veç Albion Markut. / abcnews.al