FOTO/ “Parada” e deputetëve, kush spikati sot me veshjen në Kuvend

schedule15:42 - 16 Nëntor, 2020

schedule 15:42 - 16 Nëntor, 2020

Përveç debateve në media tërheq vëmendjen një tjetër detaj, ndërkohë që Kuvendi mblidhet në seancë plenare.

Mënyra se si vishen deputetët është kthyer tashmë një një arsye të veçanti për t’u fotografuar.

Nga imazhet e publikuara sot në rrjet vihet re se me uljen e temperaturave një pjesë e tyre ka nxjerrë nga garderoba veshje më të trasha.

Ndërkohë, në një periudhë pandemie deputetet  nuk ngurojnë të zgjedhin dhe maskën, pasi kjo e fundit le të themi që është kthye në aksesor.

Për më tepër hidhini një sy fotove të mëposhtme!