Paloka: Partnerët italianë konfirmuan opozitën

schedule13:32 - 3 Nëntor, 2017

schedule 13:32 - 3 Nëntor, 2017

Nënkryetari demokrat Edi Paloka në një prononcim për median menjëherë pas raportit të Gaurdia di Finanzia, deklaroi se u konfirmuan akuzat e opozitës dhe dhe se droga u kultivua me porosi qeveritare. Sipas tij PD ka informacione se vetëm në Durrës ndodhen në pritje për trafik 100 ton drogë.

 

https://youtu.be/eRmdaFnq__M