Paloka: Krimet e rënda disponojnë prova për Dakon

schedule14:10 - 21 Nëntor, 2017

schedule 14:10 - 21 Nëntor, 2017

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka nga foltorja e selisë blu përsëriti akuzën e një dite më parë se Vangjush Dako është i regjistruar në biseda telefonike, ku premton tendera në këmbim të votave. Sipas demokratëve, Edi Rama po e mbron Dakon si Tahirin dhe tani kërkon të marrë edhe institucionin e prokurorisë. Drejtësia për ta vjen vetëm duke ikur Rama, shprehet nenkryetari demokrat./abcnews.al

https://youtu.be/ZIT_20xydZg