Pak pasi u bë nënë, Jonida Vokshi ndryshon “look” papritur (FOTO)

schedule07:30 - 11 Korrik, 2020

schedule 07:30 - 11 Korrik, 2020

Aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi ka rreth një muaj që është bërë nënë për herë të parë.

Jeta e saj ka ndryshuar që prej ardhjes në jetë të vogëlushes Emi. Mirëpo, Jonida nuk është mjaftuar vetëm me këtë, pasi ajo ditën e djeshme ka bërë edhe një ndryshim surprizues në pamjen e jashtme.

Aktorja ka shtuar disa highlights në ngjyrë të hapur në flokët e saj dhe ka publikuar një foto në Instagram.

“Era e ndryshimit”, ka shkruar Jonida krahas fotos./abcnews.al