“Të duam sa qielli dhe deti”, Jonida Vokshi bën urimin e ëmbël për partnerin e saj

schedule18:48 - 3 Nëntor, 2022

schedule 18:48 - 3 Nëntor, 2022

Sot feston ditëlindjen aktori i njohur nga Kosova, Besnik Krapi. Në mesin e shumë urimeve që ai mori, më i ëmbli ishte ai i gruas së tij, aktores dhe moderatores Jonida Vokshi. Në Instagram, moderatorja ka ndarë një fotografi familjare nga bregdeti, ku dhe kanë shijuar kohën e mirë me diell.

“Babalusha te duam sa qielli, sa deti ne te dyja. Gezuar diten e lindjes❤️”, ka shkruar moderatorja krahas fotos.

/abcnews.al