OSBE tjetër ftesë mazhorancës dhe opozitës

schedule11:08 - 14 Nëntor, 2019

schedule 11:08 - 14 Nëntor, 2019

OSBE i ka bërë ftesë mazhorancës dhe opozitës për një tjetër tryezë për reformën zgjedhore.

Burime nga OSBE për abcnews.al tregojnë se tryeza e radhës pë reformën zgjedhore do të mbahet më 19 nëntor. Në qendër të diskutimeve pritet të jetë çështja e Finacimit të Partive./abcnews.al