“One shot, one kill …”, Artan Hoxha reagon pas vrasjes në Shkodër: Me mjekrat, si po shkon brisku?

schedule21:26 - 18 Shtator, 2022

schedule 21:26 - 18 Shtator, 2022

Gazetari investigativ Artan Hoxcha ka reaguar menjëherë pas vrasjes në qytetin e Shkodrës, ku u ekzekutua me armë zjarri 19-vjeçari Erjon Xhenja.

Në postimin e tij Hoxha shkruan se edhe pse ndodhet në Ekuador mendjen e ka në Shqipëri.

Ndërsa ironizon kryepolicin Memhmet Rrumbullaku, pas urdhrit që dha sapo mori detyrën që policët nuk duhet të mbajnë mjekër.

Postimi i Hoxhës:

Respekte nga Ekuadori,…

Por mendjen e kemi në atdhe.

Shkodra nuk te “zhgenjen” kurre.

Nuk flas për Vllaznine, se ate po e mund dhe Erzeni Shijakut, flas per Kirasin…

Flachscore sapo me njoftoi, se “çunat” e “Rrumbullakosen” skedinen në Kiras të Shkodres…

E paskan luajtur 1-sh….

One shot, one kill….

Me mjekrat, si po shkon brisku???!!!