Oficerët mbërrijnë në shtëpinë e Olsit për të zbardhur ngjarjen

schedule21:40 - 15 Dhjetor, 2019

schedule 21:40 - 15 Dhjetor, 2019

Olsi Hajdari ,27-vjeçari nga fshati Xhyrë e Librazhdit që mbërriti në koma në spital, ndërsa bashkëshortja e tij 19 vjeçe vdiq, pas 48 orëve ka lënë shtratin e spitalit dhe është kthyer në shtëpi.

Ndërkohë sipas burimeve konfidenciale, mësohet se oficerët e policisë kanë shkuar në banesën e tij në Zhyrë për të zbardhur rastin.

Ngjarja e rëndë është regjistruar mëngjesin e së premtes në Xhyrrë të Librazhdit dhe çifti ishte martuar të dielën e kaluar./abcnews.al