Nuk ishte e kënaqur me pagesën, Georgina Rodriguez merr vendimin për “Sanremo 2020”

15:45 | 27/01/202015:450

Pak ditë më parë, mediat italiane shkruan se Georgina Rodriguez po e vinte në dyshim pjesëmarrjen e saj në “Sanremo”.

Shkak u bë pagesa, pasi modelja kërkonte një shifër shumë më të lartë nga sa i ishte përcaktuar.

Produksioni kishte planifikuar një pagesë prej 20-25 mijë euro, ndërsa Georgina kërkonte 140 mijë euro.

Nuk dihet se si, por me sa duket, çështja është zgjidhur dhe Georgina ka vendosur të marrë pjesë.

Ajo është fotografuar së fundmi teksa bënte prova së bashku me producentin, Amadeus.

 

 

Modelja ishte veshur thjeshtë me një kostum gri, nga koka tek këmbët firmë.

Georgina është planifikuar të prezantojë së bashku me Alketa Vejsiun në natën e tretë të festivalit.

Këtë vit “Sanremo” do të mbahet nga data 4-8 shkurt./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono