Noizy dhe Loredana në një lidhje dashurie? E zbulon kundërshtari i reperit

schedule17:17 - 21 Qershor, 2022

schedule 17:17 - 21 Qershor, 2022

Reperi i njohur, Noizy dhe Loredana thuhet se aktualisht janë në një lidhje dashurie. Ka qenë pikërisht, kundërshtari i Rigels Rajkut, Cllevio që e ka thënë disa javë më parë.

Në një video live, ai ka thënë se Noizy nuk flet me Mozzikun për këtë arsye.

“E di çka mësova sot për Loredanën? E ka kapur Noizy. Për shkak të kësaj Noizy s’flet më me Mozzikun”, u shpreh Cllevio.

Kujtojmë që Noizy dhe Mozzik muaj më parë publikuan një këngë së bashku dhe duket se raportet e tyre ishin të mira, por në javën e fundit u pa se dyshja i kanë prishur marrëdhëniet.

Noizy publikoi këngën “Heart Attack” në bashkëpunim me Loredanën,ndërsa, Mozzik publikoi këngën “Pare” në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe Taynën.

Pas publikimit të këngëve, Noizy akuzoi treshën, Butrint Imeri, Tayna dhe Mozzik, për blerje të klikimeve te kënga “Pare”. Sakaq, dyshja nuk e kanë më njëri-tjetrin “follow” në Instagram./abcnews.al