Ngacmoi seksualisht të bijën, arrestohet 54-vjeçari në Krujë

schedule16:39 - 19 Shtator, 2020

schedule 16:39 - 19 Shtator, 2020

Një 54-vjeçar nga Kruja është arrestuar nga policia pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij, si dhe ka ushtruar dhunë ndaj të shoqes.

Burimet i thanë abcnews.al se në pranga është vënë Edmond Riza, i cili po punonte si çoban.

54-vjeçari do të dalë para togave të zeza në dy ditët në vijim./mv. abcnews.al