Neymar vendosi të ndahet, bukuroshja kroate e tepron me videot e fundit

schedule21:20 - 4 Prill, 2020

schedule 21:20 - 4 Prill, 2020

Bukuroshja kroate, Sara Vucelic, ka pasur një histori dashuri me yllin brazilian, Neymar Junior, por pas disa muajsh, vendosën të ndërpresin marrëdhëniet me njëri-tjetrin.

Si Neymar, ashtu dhe Sara Vucelic, janë shumë aktivë në Instagram. Sara ka postuar disa video në profilin e saj zyrtar ditët e fundit, duke treguar format e saj shumë seksi.

 

Sara konsiderohet si një ndër femrat më seksi në Kroaci. 33 vjeçare është prej vitesh në botën e modelingut dhe kohët e fundit, pas lidhjes dhe ndarjes me Neymar, ka marrë një famë të madhe në rrjetet sociale, ku vetëm në Instagram ndiqet nga më shumë se 385 mijë fansa./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

#fitnessfun 🍬

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on