Neymar, pjesë e serialit të Netflix

10:09 | 29/08/201910:090

Seriali “La Casa De Papel” ka nisur xhirimet për sezonin e 4-t. Teksa fansat prisnin të dinin se kur do të publikohet filmi i ri, producentët kanë dhënë një tjetër lajm, që ka qënë padyshim surprizë për të gjithë.

Ylli brazilian i futbollit, Neymar do të jetë aktori më i ri që do të marrë pjesë në serialin e njohur. 27-vjeçari do të interpretojë rolin e një e një murgu.

Në fakt futbollisti kishte dhënë më parë detaje për pjesmarrjen e tij në film. Nëntorin e kaluar, ai postoi një video misterioze në mediat sociale ku shfaqej i veshur me maskën Dalí, së bashku me shokun e tij të skuadrës Kylian Mbappé.

Edhe pse dihej prezenca e tij, përsëri Netflix nuk e paraqiti imazhin e Neymar, në videot promo të publikuara në Korrik, për shkak të akuzave kundrejt futbollisit për abuzim seksual.

Edhe pse ishte menduar se roli i aktorit do të pritej nga shumë fansa, ka ndodhur e kundëta. Në rrjetet sociale njerëzit kanë shpëthyer në kritika, sesi mund të bëhet pjesë e filmit një futbollit që nuk ja ka idenë aktrimit. Sipas tyre, Neymar do të shkatërrojë imazhin e krijuar për filmin.

Klan Plus


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono