Neymar a je normal? Braziliani me një goditje spektakolare rrëzon portierin e Metz në tokë (VIDEO)

schedule10:47 - 23 Shtator, 2021

schedule 10:47 - 23 Shtator, 2021

Neymar u bë protagonist në ndeshjen Metz-PSG e cila përfundoi 1-2.

Në golin e parë të PSG, Mbappe provokoi portierin, me të cilin pati një përplasje verbale.

Në ato momente Neymar i doli në mbrojtje francezit dhe me një goditje spektakolare rrëzon në tokë portierin e Metz.

Shikoni pamjet më poshtë. /abcnews.al/