Nëse jeni të lodhur nga klasikja, disa ide të bukura për një manikyr ndryshe këtë verë

schedule08:14 - 25 Qershor, 2022

schedule 08:14 - 25 Qershor, 2022

Manikyri francez është për shumë femra më i lehtë, elegant dhe ideal për verën. Megjithatë, nëse jeni një nga ata që janë të mërzitur, ka shumë mënyra për të bërë diçka pak më ndryshe. Mund të kombinoni ngjyrat tuaja të preferuara dhe të bëni një linjë njëngjyrëshe ose të dyfishtë me nuanca të ndryshme.

Përveç kësaj, mund ta kombinoni me dizajne, si printe kafshësh, lule, apo edhe bizhuteri, të cilat aktualisht janë në top trendet. Çfarëdo forme dhe gjatësi të thonjve që preferoni, do të gjeni një mënyrë për t’u përshtatur me ngjyrat dhe dizajnet.

GJETËM IDE PËR NJË MANIKYR FRANCEZ NDRYSHE GJATË VERËS: