Nëse iu përkisni këtyre shenjave, do t’ju ndjekë fati në dashuri. Do të bëni për vete djem të bukur dhe të pasur

schedule10:33 - 23 Qershor, 2022

schedule 10:33 - 23 Qershor, 2022

Kjo verë do të jetë një periudhë e mirë për sa i përket dashurisë, veçanërisht për disa shenja të horoskopit. Vajzat që janë beqarë do të kenë mundësi që të njihen me djem të bukur dhe me financa të mira.

Dashi

Këto parashikime astrologjike do të prekin veçanërisht vajzat e lindura në shenjën e Dashit, sepse ato hyjnë në një lidhje me aq pasion sa do të ndjejnë fluturat në stomak. Ata do të afrohen me meshkuj tërheqës dhe të pashëm, të cilët janë shumë të vendosur.

Binjakët

Këta femra do të kenë gjithashtu fatin që të takojnë dhe të arrijnë një lidhje serioze me djem të pasur. Do të jetë veçanërisht emocionuese sepse u pëlqen të hyjnë në një lidhje të re dhe të ndihen të tërhequr. Megjithatë, astrologët parashikojnë se lidhja e tyre e nisur këtë verë nuk do të zgjasë shumë.

Peshorja

Peshorja mund edhe të martohen nëse duan. Meshkujt do të ndjejnë se femrat janë besnike në dashuri dhe jo të prirura për konflikte. Ata e dinë aq shumë sa duan që partnerët t’u japin gjithçka dhe të bëjnë gjithçka për ta, dhe kjo do të shpërblehet financiarisht këtë vit. /abcnews.al