Nënë për herë të tretë, Emina Cunmulaj zbulon gjininë e fëmijës në mënyrën më të bukur

schedule18:26 - 11 Prill, 2021

schedule 18:26 - 11 Prill, 2021

Modelja shqiptare me famë ndërkombëtare, Emina Cunmulaj do të bëhet nënë për herë të tretë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë ajo, përmes një foto të publikuar në Instagram, ku shfaqet me dy vajzat e saj.

Në këtë mënyrë, Emina ka zbuluar edhe gjininë e fëmijës, që do të jetë një djalë.

“Një djalë i vogël është në rrugë dhe ne të gjithë jemi aq të ngazëllyer”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Ndërkohë në “body-t” që mbajnë veshur shkruhet: “Ne mezi po presim të takojmë vëllain tonë të vogël”.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)


Sakaq, vihet re që komentet kanë qenë të shumta dhe shumë prej ndjekësve të modeles mezi e kishin pritur këtë lajm./abcnews.al