“Ne nuk jetojmë më bashkë, por jetojmë në të njëjtin kompleks apartamentesh”, Wanda dhe Icardi u ndanë, por jo plotësisht

schedule23:40 - 9 Nëntor, 2022

schedule 23:40 - 9 Nëntor, 2022

Wanda Nara dhe Icardi duket se janë ndarë vërtet. Por, në të njëjtën kohë, ata jetojnë shumë afër.

“Ne u ndamë mirë. Prej dy muajsh nuk jetojmë më bashkë, por jetojmë në të njëjtin kompleks rezidencial që ai të shohë fëmijët kur të jetë i lirë”, tha Wanda Nara kur ishte e ftuar në programin Verissimo.

Wanda tashmë po bën dalje publike me të dashurin e saj të ri, reperin argjentinas L-Gante.

Mauro aktualisht është i huazuar te Galatasaray. /G.D abcnews.al/