Në krahët e Eduard Selamit, Ilva Tare prezanton për herë të parë familjen e plotë

schedule12:39 - 5 Korrik, 2020

schedule 12:39 - 5 Korrik, 2020

Gazetarja e njohur, Ilva Tare ka publikuar për herë të parë portretin e plotë familjar.

Ajo ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet me bashkëshortin ish-kryetarin e Partisë Demokratike Eduard Selami dhe dy fëmijët e saj.

Familja duket shumë e lumtur, pasi e vogla e tyre Melodi feston 5-vjetorin e lindjes.

Ndërkohë Ilva shprehet e befasuar, pasi nuk po i besohet se si vitet ikin kaq shpejt.

‘Si rriten keshtu dhe vetem kur sheh qe ka feste ne shtepi! Ne ditelindjen e Mel’, shkruan gazetarja.

Ndërsa foto ka marrë shumë komente, të cilat e urojnë Melodinën dhe familjen e saj./abcnews.al

https://www.instagram.com/p/CCQYixghNxx/