Ndryshe nga moshatarët e saj, mbesa e Mariana Kondit ka vetëm një dëshirë për ditëlindje

schedule21:13 - 17 Janar, 2021

schedule 21:13 - 17 Janar, 2021

Mbesa e Mariana Kondit, Asia feston sot 5-vjetorin e lindjes.

Ajo nuk ka kërkuar lodra si dhuratë, por të mbrojë shokët e shoqet e saj

Gjyshe Mariana ka organizuar një festë e veçantë me sirena, delfinë e tollumbaca blu për bukuroshen dhe nuk ka nguruar të ndajë disa foto në rrjetet sociale.

Asia nuk mbante veshur ndonjë fustan princeshash, por një bluzë ku shkruhej: “Mos kini frikë! Babi im është boksier dhe do t’ju mbrojë të gjithëve!”.

“5 vjetor dielli nanes! Babi im është boksier!Mos kini frikë i thotë shoqeve dhe shokëve te saj! Ai jo vetem juve por edhe femijet e gjithe botes i mbron nga te kqinjt! Faleminderit Ami qe gezove shpirtin e te vegjelve në këto kohe jo të mira!”, ka shkruar Mariana krah fotos së publikuar. l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @marianakondiofficial