Ndodh për herë të parë në Champions, Barcelona pa asnjë goditje të saktë

schedule23:13 - 14 Shtator, 2021

schedule 23:13 - 14 Shtator, 2021

Barcelona është dominuar nga Bayerni, që ka fituar 0-3 në “Camp Nou”.

Për më tepër, katalanasit nuk ka pasur asnjë goditje të saktë gjatë gjithë ndeshjes.

Dhe kjo Barçës i ka ndodhur për herë të parë në histori të Ligës së Kampionëve.

Barcelona i kishte 3 goditje të pasakta dhe dy të bllokuara.

Ndërkohë Bayerni i kishte shtatë goditje në portë, gjashtë të pasakta e katër të bllokuara. /abcnews.al/