Ndërron jetë papritur ylli i rrjeteve sociale, ishte shtatzënë

schedule23:22 - 14 Korrik, 2020

schedule 23:22 - 14 Korrik, 2020

Ylli i mediave sociale Nicole Thea ka ndërruar jetë, ndërsa ishte edhe shtatzënë. Lajmi është bërë i ditur në një postim në faqen e saj në Instagram.

Një deklaratë nga nëna e saj thoshte se 24-vjeçarja, e cila ishte tetë muajshe shtatzënë, e kishte quajtur fëmijën partnerin e saj Boga, Reign.

Ndërkaq, ende nuk dihen shkaqet e vdekjes së saj.

Blogerja e cila jetonte në Londër, i kishte mbajtur fansat e azhurnuar në shtatzëninë e saj, duke postuar rregullisht video në kanalin e saj në YouTube dhe faqen në Instagram.

Disa video që Nicole i kishte filmuar para vdekjes së saj do të publikohen në kanalin e saj në YouTube, konfirmoi deklarata. /abcnews.al