Ndarja nga Fisniku, reagon për herë të parë Fjolla Morina

schedule21:50 - 3 Mars, 2022

schedule 21:50 - 3 Mars, 2022

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla i dhanë fund martesës së tyre pas një viti. Këtë e konfirmoi vetë biznesmeni për abcnews.al, ku deklaroi se gjithsecili do të shoh rrugën e vetë.

LEXO EDHE: Ekskluzive/ Ndahen përfundimisht Fjolla Morina dhe Fisnik Syla

Ndërkohë, së fundmi, ka reaguar Fjolla në një intervistë për emisionin “Madam”.

Këngëtarja deklaroi se tani është më e lumtur. Madje, hodhi edhe një thumbi për ish-bashkëshortin.

“Nëse e keni humbur një tradhtar, mos qani kurrë, pasi ai ka humbur një femer që e do, kurse ti një mashtrues”, u shpreh Fjolla.