Ekskluzive/ Ndahen përfundimisht Fjolla Morina dhe Fisnik Syla

schedule19:51 - 28 Shkurt, 2022

schedule 19:51 - 28 Shkurt, 2022

Prej disa muajsh, në mediat rozë kanë qarkulluar lajme se këngëtarja, Fjolla Morina dhe biznesmeni, Fisnik Syla i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Mirëpo, sot, Fisniku e ka konfirmuar eksluzivisht për abcnews.al ndarjen e tyre, duke bërë të ditur se gjithsecili do të shoh rrugën e vetë.

Biznesmeni u martua me këngëtaren në Maldive, në një ceremoni private ku ajo veshi fustanin e bardhë.

Madje, u tha se dyshja e kanë paguar kompaninë e udhëtimit, me çek të falsifikuar. Ndërkohë, Syla reagoi ku tha se dhe video përgjimi që publikuan mediat në Kosovë është montuar. Biznesmeni pretendoi se është kërcënuar prej muajsh ndërsa shtoi se do të depozitojë dhe një kallëzim penal.l.k/abcnews.al