Ndalohet 24 vjeçari, kishte fshehur në rroba 198 gr kokainë

schedule19:58 - 23 Nëntor, 2017

schedule 19:58 - 23 Nëntor, 2017

Një 24 vjeçar nga Lezha është arrestuar pasi mbante fshehur edhe 198 gr kokainë.
I riu Marsen Hysa u ndalua në një lokal të qytetit.
Mësohet se droga e llojit kokainë ishte e paketuar në dy qese plastike. Vazhdojnë hetimet për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të implikuar në këtë veprimtari kriminale./abcnews.al